logo

HAKKIMIZDA

Size Çelikten Daha Fazlasını Sunuyoruz...

Hakkımızda

Şirketimiz geçmişteki 13 yıllık tecrübesini arkasına alarak 2015 yılı itibariyle kurulmuş sahip oldugu teknoloji ve tecrübeyle otomotiv sektörü , vana parçaları inşaat ve tarım makinaları yedek parçaları üretimi yapmaktadır sektöründe öncü firmalar arasında yerini almış kalite güven ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarına ve yatırımlarına hızla devam etmektedir. Eregli yolu üzerinde vatan sanayinde 1000 m2 lik bir alanda faaliyet gösteren firmamız taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için güçlü eleman kadrosu ve gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Farklı bir anlayışla satışımızdan sonra bulunduğumuz hizmet kalitemizi ön planda tutmak için satış sonrası teknik destek vermekteyiz.

 

Vizyonumuz

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan , kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyonumuz

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.